Auto szyby dopasowane do Twojego samochodu – Gorzów, Goleniów, Pyrzyce, Stargard, Szczecin

Glass Pol West to hurtownia szyb samochodowych, która oferuje swoje produkty i usługi Klientom na terenie całego kraju. Jesteśmy rozpoznawalną marką przede wszystkim na terenie Gorzowa, a także pozostałych miast w północno-zachodniej Polsce, takich jak Szczecin, Stargard, Goleniów czy Pyrzyce. W naszym asortymencie znajdują się zarówno oryginalne auto szyby z logo producenta, jak i tańsze odpowiedniki, również używane. Warto dodać, iż nie odbiegają swoją jakością od nowych produktów.

Oprócz sprzedaży proponujemy również montaż szyb samochodowych z dojazdem do Klienta

Gorzów, Pyrzyce, Stargard, Szczecin, Goleniów – jeśli mieszkasz w okolicy tych miast, możesz skorzystać z usług Glass Pol West bez konieczności przyjazdu do naszej siedziby. Oprócz samej sprzedaży gwarantujemy fachowe usługi związane z wymianą przednich szyb samochodowych. Prace wykonamy we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Główny cel – zadowolenie z usług, w tym również montażu szyb

Naszym głównym celem jest spełnienie Twoich oczekiwań. Dlatego stworzyliśmy niezwykle rozbudowaną ofertę, w której znajdziesz rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb – niezależnie od tego, jakim pojazdem jeździsz na co dzień. Zapewniamy szyby samochodowe do Audi, BMW, Forda, Mercedesa, Opla oraz wielu innych popularnych marek. To Klient decyduje, czy chce zaopatrzyć się w oryginalne rozwiązanie od producenta, czy też tańszy, ale równie doskonały pod względem jakości zamiennik. Dokładamy wszelkich starań, aby być liderem rynku na terenie Gorzowa, Stargardu, Goleniowa i Pyrzyc.

Współpraca z polskimi oraz zagranicznymi dostawcami auto szyb

Sprowadzamy wyłącznie takie produkty, które pozwalają uzyskiwać znaczne oszczędności. Dzięki przemyślanemu działaniu umożliwiamy zakup w cenach niższych nawet o 20% od wartości rynkowej. Chcesz poznać dokładny cennik szyb samochodowych? Zapraszamy do kontaktu. Kompleksowość naszych usług polega na tym, że zapewniamy pełną obsługę. Począwszy od wyboru, kończąc na montażu szyb samochodowych, również z dojazdem, za pomocą specjalistycznych narzędzi. Jesteśmy w stanie doradzić optymalne rozwiązanie, a także szybko zamontować. Z jednej strony dbamy o czas, a z drugiej o pełen profesjonalizm.